Bemutatkozó Nuki 3D Kamera

BAJNOKOK FALA





A VI. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2019):

I. korcsoport (3.-4. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Bakos Lili4EJROK Átányi Általános Iskolája
Vágó-Lászka Anita
2.Kúti Anna4Pécsi Református Általános Iskola
Sebők Zsolt
3.Kis Kristóf3EJROK Átányi Általános Iskolája
Majoros Edit

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Vámosi Bendegúz Péter5Debreceni Ref. Koll. Ált. Iskolája
Vámosiné Pacza Tünde
2.Kis Márton Tamás6Hevesi Körzeti Általános Isk.
Besenyeiné Lajer Ágnes
3.Sümeghi Nándor5Bp. XX Ker. Gyulai István Ált. Isk.
Bernáth Péter

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Ráfli Bence7Bp. XX Ker. Gyulai István Ált. Isk.
Bernáth Péter
2.Oláh Márk Csaba7Erőss Lajos Ref. Ált. Isk., Püspökl.
Ráczné Kövesi Klára
3.Szedlák Bence8Eötvös József Ref. Oktatási Központ
Lukács Györgyné, Barcsik Tímea, Ballagó János, Csikós Tiborné




A V. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2018):

I. korcsoport (3.-4. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Vámosi Bendegúz Péter4Debreceni Ref. Koll. Ált. Iskolája
Pacza Tünde, Pusztainé Istenes Virág, Kecskésné Pető Andrea
2.Berecz Júlia Ilona3Szőnyi Benjamin Ref. Ált. Isk., Hódmezővásárhely
Gyovainé Aszalai Beáta, Móroczné Keresztesi Ildikó
3.

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Schäffer Donát6Pécsi Református Általános Iskola
Sebők Zsolt, Matesz Kinga
2.Kovács Veronika6Szent Gellért Kat. Ált. Isk., Heves
Verebélyiné Fükő Irén
3.Oláh Márk Csaba6Erőss Lajos Ref. Ált. Isk., Püspökladány
Ráczné Kövesi Klára

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Szedlák Bence7Eötvös József Ref. Okt. Központ, Heves
Lukács Györgyné, Ballagó János
2.Nagy Noémi8Bethlen Gábor Református Gimn., Hódmezővásárhely
Vincze Szabolcs, Berecz János
3.Együd Noémi8Eötvös József Ref. Okt. Központ Átányi Általános Iskolája
Bernáthné Drávucz Ildikó, Ballagó János




A IV. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2017):

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Kovács Veronika6Heves, Szent Gellért Kat. Ált. Isk.
2.Szedlák Bence6Heves, Szent Gellért Kat. Ált. Isk.
3.Jakobicz Anna6Kisújszállás, Móricz Zs. Ref. Koll. Arany J. Ált. I.

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Tajti Péter8Heves, Szent Gellért Kat. Ált. Isk.
2.Palotás Ákos7Szank, KRK Közp. Ált. Isk. Gy. Szabó Béla Tagi.
3.Nagy Noémi7Hódmezővásárhely, Bethlen G. Ref. Koll.




A III. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2016):

I. korcsoport (3.-4. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Nagy Kristóf3Balmazújvárosi Ref. Ált. Isk. és Óvoda
2.Kis Márton Tamás3Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
3.Barkóczi Márk3Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Kolláth Vivien6Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
2.Szedlák Bence5Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
3.Divald Dominik6Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Lukács Emma8Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
2.Berde Márton7Püspökladány, Erőss Lajos Ref. Ált. Isk.
3.Tajti Péter7Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola




A II. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2015):

I. korcsoport (3.-4. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Danó Melinda4Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.
2.Kosina Réka4Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.
3.Csorba István4Hajdúböszörmény, Baltazár Rezső Ref. Ált. Isk.

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Berde Márton6Püspökladány. Erőss Lajos Ref. Ált. Isk.
2.Tajti Péter6Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
3.Lajer Bettina6Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Andorfi István8Heves, Eötvös J. Ref. Okt. Központ
2.Lukács Emma7Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
3.Lénárt Martin8Heves, Eötvös J. Ref. Okt. Központ




A I. Földi János országos természettudományi verseny dobogósai (2014):

I. korcsoport (3.-4. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Szabolcsi Bálint4Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.
2.Kosina Réka3Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.
3.Grim Rajmund4Lovasberény, Remenyik Sándor Református Ált. Isk.

II. korcsoport (5.-6. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Lukács Emma6Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
2.Tajti Péter5Heves, Újtelepi Kat. Ált.Iskola
3.Lantai Gergő6Kocs, Vincze Imre Református Ált. Isk.

III. korcsoport (7.-8. osztály)

HelyezésNÉVÉvfolyamIskola, felkészítő tanár
1.Andorfi István7Heves, Eötvös József Református Oktatási Központ
2.Tóbiás Anna8Kiskunhalas, KRK Szilády Áron Gimnázium
3.Seres Máté8Püspökladány, Erőss Lajos Református Ált. Isk.